środa, 28 stycznia 2009

Kylie Minogue - Showtime EDT


'It's a Showtime!" wrzasnął tłusty mężczyzna na scenie jakiegoś kiepskiego baru. Podniosła się kurtyna i ukazała małą, spłoszoną blondyneczkę. Miała tańczyć, śpiewać , rozgrzać publikę. Ale nie mogła. Delikatnym, cichym, słodkim głosem powiedziała ,że nazywa się Dolores i ,że dziś będzie dla nich śpiewać. Zaśpiewała cicho parę piosenek o pięknej ,romantycznej miłości i bez oklasków zeszła ze sceny. Czuła,że nie była sobą,że strój jak z Moulin Rouge zupełnie jej nie pasuje-ani kabaretki, ani szpilki, ani różowa kusa sukieneczka odsłaniająca troszkę za dużo. W garderobie szybko ubrała różowy, miękki sweter i jeansy. Chwilkę jeszcze pochlipała,że jej show, to nie był żaden show i poszła do domu.

No i Dolores pewnie pachniała Showtime Kylie Minogue-zapachem słodkim , pudrowym,ale zupełnie nieporywającym. Ewentualnie widziałabym nim rozkapryszoną dziewczynkę. Wiecznie niezadowoloną 'księżniczkę',która ma wszystko,ale jeszcze coś by chciała.

Początek jest mocny, jakby jeżynowo-malinowy. I bardzo słodki. I ciężki. Rozwija się na mnie w kierunku "jeżyny w pudrze". Zresztą od początku niewiele jest poza tym. Tyle,że tak jak na początku był duszący i ciężki, tak potem robi się delikatniejszy i subtelniejszy.

Największa zaleta-trwałość. Siedzi na mnie tak z 6 godzin. Szkoda tylko ,że przez te 6 godzin prawie się nie zmienia-tylko traci na mocy i intensywności.

Największa wada-wtórność. Wąchając Showtime miałam wrażenie ,że to powtórka z rozrywki po testowaniu zapachów Britney. Chyba wszystkie słodkie, sławne kobiety mają ten sam gust...albo zatrudniają te same 'nosy' :)

Opakowanie-tu jest na plus. Bardzo ładny kryształek nam Kylie sprezentowała. Szkoda,że różowy,ale w sumie ten kolor do zapachu mocno pasuje , więc opakowanie oceniam na plus.

Trwałość-Bardzo trwały.

Gdzie pasuje-Pasuje na romantyczne wieczory,a nie show. Lepiej zgra się z lawiną czułych słówek niż charyzmą gwiazdy.

Komu pasuje-wielbicielki owocowych, ciężkich słodziaków powinny być usatysfakcjonowane.


Nuty zapachowe:
nuta głowy: poziomka, jeżyna, czarna porzeczka
nuta serca: róża, niebieska frezja, bez, tajska lilia, lukrecja
nuta bazy: akcent migdałowo-waniliowy, białe piżmo, palisander

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz